top of page

Tým Nadačního fondu Je to O.K.

Díky našim kariérním i životním zkušenostem a spolupráci s dalšími zdravotně znevýhodněnými lidmi, neziskovými organizacemi i firmami, víme, jak společně podpořit zdravotně znevýhodněné na cestě za jejich kariérními cíli a sny.

Andrea

Andrea vystudovala žurnalistiku

na FSV UK, během studií měla dvě stáže v Českém rozhlase, jednou „náhodou“ nastoupila do letadla Emirates a pak, již v jejich uniformě, obletěla svět. Osud ji však chtěl zpátky v Praze, kde se momentálně věnuje sociálním tématům, především advokacii pacientů.

 • Andrea LinkedIn

CEO, komunikace a PR,

Ambasadorka NF Je to O.K.

Andrea zakladatelka NF Je to O.K.

Eliška

Eliška ve dvaceti dostala mrtvici (CMP) a zůstala handicapovaná. I přesto vystudovala Fakultu podnikatelskou

na VUT. Ještě při studiu založila

s rodinnou firmu Ze stodoly, ve které lisují panenské oleje. Mezi tím si odskočila dobrovolničit do Francie

a Afriky. Nyní řídí rodinnou firmu, píše blog a snaží se dělat osvětu o mrtvici.

 • Eliška LinkedIn

Event koordinátor, 

Ambasadorka NF Je to O.K.

Eliška ambasadorka Je to O.K.
Andrea a Eliška
2.jpg

Lenka

Lence v 8. měsíci druhého těhotenství diagnostikovali agresivní karcinom prsu. 4 roky doma, náročná léčba s operací, která zásadně zasáhla její ženskou stránku a rozpad manželství daly jejímu sebevědomí opravdu zabrat. Lenka ale věří,

že věci se v našich životech dějí proto, abychom se někam posunuli

a mohli se pak vzájemně inspirovat. 

 • LinkedIn Lenka

Copywriter, Ambasadorka NF Je to O.K.

Untitled design (10)_edited_edited_edited_edited.jpg

Marianna

Mari vystudovala obor antropologie a genetiky člověka, ale vítr ji zavál do světa marketingu. Fascinuje ji možnost nasměrovat lidi pomocí marketingových disciplín tím správným směrem, a ovlivnit vnímání a pohled na věc, situaci či dokonce lidi. Právě proto ji myšlenka posunout problematiku zdravotně znevýhodněných osob do povědomí zaujala. Inkluzi v dnešní době považuje za důležitou, stejně jako právo na plnohodnotné profesní uplatnění.

 

 • LinkedIn Mariana

Marketing a PR 

Barbara

Bára se už 20 let potýká

s vypadáváním vlasů, před 10 lety ještě na vysoké škole (FTVS UK, sportovní marketing) ji dokonce vypadalo kompletně všechno ochlupení. Ráda by pomohla nebo motivovala ostatní, kteří svoji cestu s alopecií třeba teprve zahájili, proto založila blog, kde o své nemoci informuje.

 • LinkedIn Barbara

Copywriter, Ambasadorka pacientů s alopecii

DSC01000 (1)_edited.jpg

Kateřina

Katka je studentkou 3. ročníku marketingové komunikace a PR

na UK. Do NF Je to O.K. se zapojila, jelikož se s tématem inkluze onkologických pacientů osobně setkala u svého blízkého rodinného příslušníka. Nejen proto chce pomáhat zvyšovat sebevědomí zdravotně znevýhodněných pacientů při návratu do společnosti a na trh práce.

 • LinkedIn Katka

Marketing a PR

DSC01288 (1).jpg
DSC01194 (1).jpg

Stela

 • LinkedIn Stela

 Ambasadorka NF Je to O.K.

5_edited.jpg

Johanka

Johanka je studentkou psychologie na FF UK, kterou, velkou životní oklikou, ke studiu tohoto oboru, přivedlo onkologické onemocnění

v dětství. Díky této zkušenosti se rozhodla svůj vybojovaný čas zasvětit lidem, kteří ve svém životě potřebují pomoc a podporu. Kromě studia, práce s dětmi ve družině

a (někdy až moc) nabitého sociálního života, Johanka dochází za onkologickými pacienty jako dobrovolník.

 • LinkedIn Johanka

Ambasadorka NF Je to O.K.

Terka

Terka v deseti letech kvůli rakovině přišla o nohu. To ji ovšem v ničem nezastavilo a žije naplněný a akční život dál. Dává jí velký smysl osvěta problematiky rakoviny, a proto se zapojuje do projektů, které se tímto tématem zabývají. Chce lidem ukázat, že i život bez nohy je O.K.

 • Andrea LinkedIn

Ambasadorka NF Je to O.K.

4_1.jpg

Lucie

Lucka vystudovala mezinárodní obchod na VŠE. Během studia pracovala na půl úvazku jako business grafik. Těšilo ji, že za svojí odvedenou prací vidí viditelný výsledek, a tak se i po studiu věnuje grafice. Říká o sobě, že se stále má co učit, takže když jí byla nabídnuta spolupráce, viděla to jako výzvu.

Je ráda, že může spojit práci, která ji baví s něčím, co má smysl.

 • LinkedIn Lucka

Grafika

7.jpg
8.jpg

Barbora

Bára je studentkou Provozně ekonomické fakulty na ČZU. Nadační fond Je to O.K. ji zaujal svým posláním. Sama ví, jaké je mít určité omezení, ráda by vyvrátila mýty a různá přesdvědčení, které společnost může mít vůči lidem zdravotně znevýhodněným.

 • LinkedIn Barbora

Koordinátorka fundrasingu

Katka ambasadorka Je to O.K_

Katka

Katka v 19 letech po nehodě na bruslích zůstala na vozíku. Nevzdala se. Znovu se naučila být soběstačná, řidí auto, pracuje, cestuje, užívá života, žije kvalitní a plnohodnotný život.

Z vlastní zkušenosti ví, jak ji práce posunula v životě dopředu, a proto chce pomoci i ostatním nastavit si jejich životní laťku o něco výš.

 • LinkedIn

Ambasadorka NF Je to O.K.

Karolína

Karolína působí v oboru marketingu, kde se podílí na tvorbě marketingové kampaní pro české klienty v nadnárodní společnosti. Do týmu se připojila, aby mohla být součástí projektu, který má smysl a dokáže pomoci spoustě lidem. Její blízká osoba si prošla onkologickou nemocí, i proto chce předat své zkušenosti a přispět tak k inkluzi zdravotně handicapovaných lidí.

 • Simona LinkedIn

Koordinátorka

DSC01320.jpg

Čuhy

Pan Čuhy umí říct jen pár slov, proto motiv jeho zapojení se do projektu není zcela jasný. Zatím to ale vypadá, že hlavně kvůli snítkám prosa, mrk mrk (to kdybyste náhodou nevěděli, čím si ho získat), z ruky kohokoliv, ale zase mu nechceme křivdit. Svou práci antistresového terapeuta totiž zvládá skvěle, každého si hned získá svou roztomilostí a společenskou povahou, občas navíc obdaruje své okolí peříčkem (nebo jiným, ehm, překvapením) samozřejmě pro štěstí :).

 • TikTok

Antistresový terapeut, content creator a milovník snítek prosa

WhatsApp Image 2023-03-05 at 14.37.34 (1).jpeg
bottom of page