top of page
Jak se stát členem.jpg

Ambasador NF Je to O.K.

Zajímáte nás hlavně vy. Nebojíme se vašeho omezení, je to pro nás výzva. Je jedno, jestli se teprve hledáte nebo naopak znáte své sny a cíle. Soustředíme se na vaše schopnosti i osobnost, odhodlání, talent i ochotu se učit a pracovat na sobě. Jste to vy, Je to O.K., jsme tu s vámi a pro vás.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

snipy.PNG

Je to O.K.! Přijdete se k nám a otevřete pracovní příležitosti sobě, či dalším osobám se zdravotním omezením.

Práce, stáže, jazykové nebo rekvalifikační kurzy, kariérní poradenství a časem i osobní trenér a právní poradenství. Vše zdarma, s individuálním přístupem a asistencí

Pomůžeme vám uspět na pracovním trhu po vážném úrazu či nemoci. Ať už hledáte první práci, vracíte se do zaměstnání nebo chcete změnit obor.  Nejde jen o to najít uplatnění, ale dělat v životě to, co vás baví, za férový plat v odpovídajících podmínkách.

Formu spolupráce si vybíráte vy, jsme vaším partnerem a stejně vidíme i vás. Jste to totiž vy a vaše názory, pocity, potřeby a zkušenosti, kdo nám pomůže vybudovat cestu – vám a dalším zdravotně znevýhodněným osobám. 

Hodnoty JE TO O.K.

Vycházíme ze sociálního modelu přístupu ke zdravotnímu znevýhodnění, který říká, že lidé jsou znevýhodněni bariérami ve společnosti, ne jejich odlišností. Jednoduše řečeno nechceme dědu Mráze posílat na letní brigádu a pak ho vinit z toho, že to nefunguje.

Winding Forest Road
sociální model

Je to O.K.! Pojďte s námi nahlížet na svět jinak.

JAK SE STÁT ČLENEM

Jak se stát členem.png
Jak se stát členem
bottom of page